Małopolska Sieć Sklepów Zachęta – Dlaczego My

Zachęta to małopolska sieć sklepów rozwijana od dwóch pokoleń przez jedną rodzinę. Naszym motto są: lokalne produkty, dobre ceny oraz wysoka jakość obsługi Klientów. Nasze sklepy to unikalne połączenie siły dużej sieci handlowej i lokalnego sklepu osiedlowego, z wszelkimi jego zaletami. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować model działania zapewniający zadowolenie naszych klientów zarówno z oferowanego asortymentu, jak i poziomu cen towarów. Biorąc pod uwagę określoną lokalizację oferta naszych towarów dostosowana jest do segmentu potrzeb podstawowych, a dzięki zrzeszeniu w sieci LEWIATAN, możemy oferować dobre produkty za rozsądną cenę. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, skąd dbamy o każdy nasz sklep indywidualnie, aby zapewnić Tobie jak najwyższy standard obsługi.

Lokalne produkty

W naszych sklepach znajdziesz szeroki asortyment lokalnych produktów, charakterystycznych dla naszej okolicy. Dbamy, aby nasze relacje z lokalnymi producentami i dostawcami rozwijały się z korzyścią dla obu stron, z podkreśleniem długoletniej współpracy.

„Cenimy sobie współpracę z Siecią ZACHĘTA z uwagi na wzajemne poszanowanie wspólnych interesów i duży wkład w rozwój lokalnej przedsiębiorczości”- Grzegorz Wądek – dostawca warzyw

„Cenimy sobie współpracę z Siecią ZACHĘTA z uwagi na wzajemne poszanowanie wspólnych interesów i duży wkład w rozwój lokalnej przedsiębiorczości”- Grzegorz Wądek – dostawca warzyw

Dobre ceny

Oferując dla naszych klientów pełen asortyment spożywczy, staramy się jednocześnie zagwarantować dobre ceny. Dzięki lokalnej siatce dostaw, prowadzeniu własnego Magazynu Centralnego i zrzeszeniu w sieci Lewiatan jesteśmy w stanie zapewnić dla naszych klientów atrakcyjne i konkurencyjne na rynku spożywczym ceny. Robiąc o u nas zakupy, wiesz że otrzymasz wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.

Usługi dodatkowe

We wszystkich naszych sklepach umożliwiamy płatność wszelkiego rodzaju kartami, płatność BLIK, doładowania telefonów. Dbając o zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów oferujemy szereg usług dodatkowych: płatność rachunków, cashback (wypłata gotówki), DCC (płatność w walucie karty). Odbieramy zużyte baterie.

W wybranych lokalizacjach znajdują się kolektury lotto, bankomaty, paczkomaty INPOST, czy SWIPBOX. Dbając o bezpieczną jazdę w kilku sklepach testujemy możliwość zbadania trzeźwości poprzez dostępne dla klienta profesjonalne, certyfikatowane alkomaty Alcobuster.

Działalność charytatywna

Staramy się wspomagać lokalne inicjatywy poprzez sponsorowanie imprez kulturalnych oraz prowadzoną działalność charytatywną. Wspomagamy potrzebujących od początku swojego istnienia. Pod naszą stałą opieką znajduje się wiele szkół, przedszkoli i liczne organizacje, z którymi wspólnie niesiemy pomoc, zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Dostarczamy zabawki, pomoce naukowe i żywność. Cyklicznie organizujemy konkursy dla dzieci, aby mogły zaprezentować swój talent.

Podziękowanie

W imieniu Mateuszka i naszym serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie finansowe. Dziękujemy za waszą hojność i dobre słowo to dla nas ważne, dzięki takim gestom leczenie naszego synka jest możliwe. Przed nim kolejna operacja, będzie ciężko, ale Mati powtarza „będę dzielny” zawsze jest dzielny, pełen radości i chęci życia a jego największe marzenie to mieć „naprawione serduszko” wierzymy, że w tym roku się uda. Rodzice Mateusza