Asortyment - Delikatesy Lewiatan Zachęta

  • Mięso-wędliny
  • Pieczywo
  • Owoce i warzywa
  • Nabiał
  • Zdrowa żywność i garmażerka
  • Ciasta i wyroby cukiernicze
  • Alkohole
  • Chemia, kosmetyki i art. higieniczne
  •  

Mięso i Wędliny

Firma od samego początku swojej działalności najważniejszą uwagę poświęca produktom świeżym takim jak mięso, drób, wędliny. Posiadamy w swojej ofercie różnorodny asortyment, który łączy jedna wartość - jakość. Nasze mięso jest rozbierane tylko w polskich zakładach mięsnych. Głównym dostawcą od lat są Zakłady Mięsne Silesia ze Śląska. Posiadamy bogatą ofertę wyrobów wędliniarskich produkowanych według tradycyjnych receptur. Są to m.in. Specjały Lisieckie, Motak, Tarczyński, Fudalej.

Oferujemy wiele udogodnień przy zakupach m.in. mielenie porcji mięsa na życzenie, pakowanie próżniowe, a w wybranych placówkach przygotowanie kotletów.

Pieczywo

W naszym asortymencie pieczywa znajdziesz szeroki wybór produktów wysokiej jakości wypiekanych przez lokalne piekarnie takie jak Halagarda, Ekler, Lucynka, Wizan, SPPIC, Pawlak itd. Oferujemy pełen wybór zarówno pakowanego, jak i niepakowanego pieczywa świeżego i tego o przedłużonej trwałości. Kupisz u nas pączki, drożdżówki, bułki słodkie, ciasteczka, pizzerki. Część naszych sklepów oferuje wypiekane pieczywo na miejscu.

Owoce i Warzywa

Nasze owoce i warzywa pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców. Swą jakość zawdzięczają naturalnej produkcji. Oferta jest na bieżąco modyfikowana w zależności od pory roku, a ceny konkurencyjne. Główni dostawcy pochodzą z takich regionów jak: Charsznica, Solec-Zdrój czy okolice Proszowic.

Nabiał

W naszej ofercie znajdują się produkty nabiałowe najwyższej jakości od starannie wyselekcjonowanych dostawców, takich jak: OSM Limanowa, Radomsko, Sierpc, Skała, Bochnia, Piątnica, Krasnystaw, Włoszczowa. Oprócz tego znajdziesz szeroką paletę produktów od znanych producentów.

Zdrowa Żywność i Garmażerka

W Zachęcie znajdziesz szeroką gamę produktów garmażeryjnych i ze zdrowej żywności. Polecamy wyśmienite, produkowane ręcznie pierogi, krokiety, naleśniki, kopytka i wiele innych od lokalnych producentów. Dbamy o to, aby utrzymywać w swojej ofercie szeroki asortyment produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez cukru, wege, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne produkty w Twojej diecie.

Ciasta i Wyroby cukiernicze

Oferujemy pyszne, świeże ciasta na różne okazje, ale i bez okazji. Staramy się, by nasza oferta była na tyle szeroka, aby zadowoliła gust każdego Klienta. Od lat ciasta, ciastka i inne wyroby cukiernicze dostarczają do nas znane i lubiane lokalne cukiernie takie jak Grześ, czy Ekler. Dbamy, aby produkty zawsze były świeże i w atrakcyjnej cenie.

Alkohole

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piw, win i alkoholi. Oferujemy w atrakcyjnej cenie piwa zarówno od lokalnych, małych browarów, jak i znane międzynarodowe marki. Posiadamy w swojej ofercie wyselekcjonowane, najlepiej rotujące marki win i alkoholi.

Chemia, Kosmetyki i art. Higieniczne

Dopełnieniem naszej oferty są szeroko zaopatrzone działy takie jak: chemia, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły szkolne czy zabawki. Również w tych grupach asortymentowych dbamy nie tylko o szeroki asortyment, ale również o oferowanie tych produktów w atrakcyjnych cenach.